Drodzy Klubowicze oraz Rodzice Dzieci W KOŃCU WRACAMY NA ZAJĘCIA!!! TRENINGI RUSZAJĄ 8 czerwca. Informujemy, że 30 czerwca kończy się sezon treningowy, który zwykle trwa od 1 września do 30 czerwca. Wraz z przywróceniem zajęć wraca także obowiązek opłat. Dotychczasowe umowy z Klubem oraz obowiązek opłąt kończy się 30 czerwca. Zgodnie z umową z Klubem obowiązek opłaty skłądki dotyczy wszystkich osób, które mają aktywne umowy i wcześniej nie zgłosiły rezygnacji/wypisu z Klubu. Wszystkie osoby ktore z jakiś osobistych przyczyn nie będą uczęszcząć na treningi w czerwcu i wcześniej nie zgłosiły rezygnacji mają dalej aktywne umowy i niestety zgodnie z umową mają obowiązek opłaty składki za czerwiec 2020. Mamy jednak nadzieję, że mimo wszystko zaliczycie kilka treningów w czerwcu. W odpowiedzi na Wasze prośby odnośnie treningów w wakacje podjęto decyzję o ich organizowaniu.

TRWAJĄ ZAPISY NA GRUPĘ WAKACYJNĄ LIPIEC/SIERPIEŃ 2020

ZAPISY DO GRUP WAKACYJNYCH: TRENINGI PON i Śr; Grupa Dzieci godz. 18.00, Grupa MMA+MT Dorośli godz. 19.00 oraz grupa dla Kobiet Zajęcia Samoobrony CROSS-FIGHT godz. 20.30

1. Zarząd Klubu zawiesza obowiązek opłaty składek na Klub za miesiąc Kwiecień 2020.

1a. Zarząd Klubu zawiesza obowiązek opłaty składek na Klub za miesiąc Maj 2020.

2. Zarząd Klubu prosi wszystkie Osoby, które nie opłaciły składki za marzec 2020 w wymaganym terminie tj. do 5 marca 2020 o pilne uregulowanie zaległości.

3. Osoby, które zamierzają zrezygnować/ wypisać się z Klubu postępują zgodnie z zawartą umową z Klubem.

4. Informujemy, że w Klubie obowiązuje 1 m-c kalendarzowe wypowiedzenie. Zgłaszamy wypowiedzenie drogą SMS na Klubowy nr tel. 798-720-668 Wpisując: Imię i Nazwisko proszę o wypis z klubu. Dostaniesz zwrotną informację o przyjęciu i zarejestrowaniu Twojej rezygnacji.

5. Osoby wypisujące się w marcu 2020 zobowiązane są do opłaty plus 1mc zgodnie z umową z klubem.

6. Osoby, które wyrażają chęć wsparcia finansowego na rzecz Klubu, który w obecnej chwili znalazł się w dość trudnej sytuacji finansowej mogą wpłacać na konto klubowe darowiznę z dopiskiem WSPARCIE KLUBU.

Jesteśmy głęboko przekonani, że uda nam się utrzymać klub oraz liczymy, że w tak trudnym okresie nas nie opuścicie. Wszyscy nie możemy się doczekać powrotu do normalności oraz do treningów, które Wam serwujemy.

Dane do wpłat na Konto Klubowe:

Klub Sportowy SHOOTFIGHTERS

PKO SA: 69 1240 1503 1111 0010 4304 5887

W przypadku pytań prosimy dzwońcie do Klubu

Cały Zarząd Klubu Sportowego SHOOTFIGHTERS życzy Wszystkim Klubowiczom oraz ich rodzinom dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym okresie. Pozdrawiamy i Widzimy się na MACIE.

MMA MUAY-THAI SANDA SUBMISSION SAMOOBRONA KICKBOXING K1 FIGHT LUBLIN PRO GYM. Treningi HALA GLOBUS KAZIMIERZA WIELKIEGO 8