English Version

MMA DLA KOBIET / SAMOOBRONA / CROSSFIGHT

OFERUJEMY TRENINGI GRUPOWE I PERSONALNE

GRAFIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH W ZAKŁADCE "GRAFIK"

Zadzwoń do Klubu po Szczegóły

SAMOOBRONA MMA DLA KOBIET LUBLIN

TRENINGI DLA KOBIET MMA MUAYTHAI SAMOOBRONA CROSSFIGHT

Kurs Samoobrony MMA Dla Kobiet CrossFight Lublin SZKOLENIA

Grupowe Szkolenie z Samoobrony Dla Kobiet Lublin. Wszystkie zainteresowane Dziewczyny zapraszamy do naszego Klubu. Zapewniamy komfortowe warunki dla Kobiet oraz mocny wycisk, zrobimy konkretnie brzuch, nogi, pośladki, plecy i ręce, przygotujemy sie koordynacyjnie, gibkościowo, siłowo do wykonania technik samoobrony. Nauczsz się Walki i obrony w każdych warunkach, wiele sytuacji z ulicy, nauka obrony w sytacjach zagrożenia gwałtem, sposób zachowania oraz skuteczne techniki. Zadbaj o siebie sama, zadbaja o swoja urodę, sylwetkę i bezpieczeństwo. Umiesz liczyć licz na siebie.

Na treningi potrzebujesz: krótkie spodenki, koszulkę, trenujemy boso na matach tatami, klapki, wodę i ręcznik

SAMOOBRONA MMA DLA KOBIET LUBLIN

Dziewczyno jeśli jeszcze do nas nie dołaczyłaś to możesz zrobić to w każdej chwili. Czas zrobić coś dla siebie "BĄDŻ FIT i NAUCZ SIĘ BRONIĆ" Bądź "PIĘKNA I BEZPIECZNA". Na naszych treningach ostro poćwiczymy i dobrze się zmęczymy. Prócz ciekawych ćwiczeń fizycznych, wzmacniajacych, rozciągających i koordynujacych nauczymy się skutecznej samoobrony. Głownym Tematem Kursu jest nauka radzenia sobie w sytuacji napaści na tle seksualnym w różnych warunkach. Zdobędziesz wiedzę i umiejętnosci jak wyjść z takiej napaści cało. Kurs zapewnia dobre przygotowanie motoryczne, psychologiczne oraz techniczne. Musisz wiedzieć, że KOBIETA MUSI MIEĆ ASA W RĘKAWIE, zachowanie, umiejętności, które pomogą Ci wyjść z opresji cało a być może uratują Ci zdrowie i życie. Zapisując się na nasz Kurs wiadomo, że jesteś kobietą nowoczesną, niezależną i myślisz do przodu. KOBITKI!!! BĄDŻCIE PIĘKNE I SILNE! NIE POZWÓLCIE ZROBIĆ SOBIE KRZYWDĘ!

SAMOOBRONA MMA CROSSFIGHT DLA KOBIET LUBLIN

Dziewczyny specjalnie dla Was TRENINGI CROSS FIGHT

SAMOOBRONA DLA KOBIET LUBLIN

Szkolenia z Samoobrony dla Kobiet CrossFight to ciekawy trening, który łączy w sobie ćwiczenia Fitness z ćwiczeniami pochodzącymi ze sztuk walki MMA. Duża dawka ćwiczeń, zrobimy uda, pośladki, brzuch, wzmocnimy całe ciało oraz przyswoimy skuteczne techniki walki i samoobrony. Cross-Fight zapewnia Ci zdobycie wszechstronnych umiejętności walki i samoobrony w różnych groźnych dla życia i zdrowia sytuacjach. Zdobyte umiejętności zapewnią Ci dużo lepsze poczucie bezpieczeństwa oraz techniczną wiedzę jak sobie poradzić pod czas napaści ze strony agresora. Nauczysz się bronić przed uderzeniami, kopnięciami, duszeniem itd. Uczymy kobiety jak się bronić w sytuacji napaści seksualnej, co robić jak się zachować i jak skutecznie wyjść cało z takiego ataku. Spora dawka wiedzy teoretycznej oraz praktycznej zapewni Ci bezpieczeństwo. Zadbaj o siebie oraz pomyśl o bezpieczeństwie swoich dzieci, które lada dzień pójdą na dyskotekę, imprezę, domówkę.

Zapisz się na Kurs Grupowy lub zacznij trenować indywidualnie z Trenerem.

SAMOOBRONA, CROSS-FIGHT, MMA ZDROWY KRĘGOSŁUP, ROZCIĄGANIE, BODYFIT

Ty i Twój Trener Personalny, który pomoże Ci osiągnąć Twój cel i skupi się w 100% tylko na Tobie. Indywidualne zajęcia z Trenerem są najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia upragnionych rezultatów.

Treningi personalne prowadzone są każdego dnia od godz. 7:00 do 22:00
w Lublinie HALA GLOBUS oraz Studio Treningu Personalnego ul. Ametystowa 1.

Szczegółowe informacje i zapisy na treningi tel. 798-720-668.

Zapisz się już dziś. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

MMA DLA KOBIET LUBLIN

MMA DLA KOBIET LUBLIN

MMA DLA KOBIET LUBLIN GRUPA CROSSFIGHT

MMA DLA KOBIET LUBLIN

Nasze treningi zapewniają Ci nauke w każdej płaszczyźnie walki:
"STÓJKA", "ZWARCIE" i "PARTER"
Każdy trening zawiera solidną rozgrzewkę kształtującą rozciąg, gibkość, dynamikę, siłę i wytrzymałość. 70% Stójka a więc Boks, Kickboxing, Muay-Thai, Sanda. 30% Parter a więc Submission Fighting, Grappling, Zapasy, Bjj.

Nie Zwlekaj Idź Na Trening - SERDECZNIE ZAPRASZAMY