CROSS TRENING (TRENING FUNKCJONALNY) to program niezwykle szeroki, uniwersalny i urozmaicony. Każdy sportowiec znaleźć może w nim jakiś ciekawy plan treningowy w sam raz pod swoją dyscyplinę sportu.
Trening Funkcjonalny jest często wybierany przez zawodników sportów walki. Pozwala im szybko i skutecznie zbudować siłę, wytrzymałość, kondycję, szybkość i gibkość.

Trening funkcjonalny zdobył popularność zarówno wśród profesjonalistów zajmujących się fitnessem jak i w środowisku lekarzy. Nie musi być koniecznie uprawiany na siłowni. Program ćwiczeń o wysokiej intensywności został zaprojektowany w taki sposób, by popychać ludzi do granic ich fizycznych możliwości. Jego zalety to poprawianie ogólnej sprawności fizycznej, kondycji, elastyczności i wytrzymałości. Jeśli jesteś zagorzałym sportowcem, który chce poprawić swoje osiągnięcia, kimś, kto chce zyskać dodatkową siłę albo chce stracić nieco tłuszczu i nabrać tonu – trening funkcjonalny może być świetnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Zajęcia personalne to profesjonalne treningi, dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości ćwiczącego. Treningi personalne z trenerem obejmują naukę technik danych sportów walki, naukę pracy na przyrządach, worek, tarcze z trenerem, ćwiczenia w parach z trenerem lub partnerem treningowym, dla chętnych sparingi.
Klub prowadzi zajęcia personalne dla osób w każdym wieku oraz o różnym stopniu zaawansowania. Serdecznie zapraszamy Dzieci, Młodzież oraz Dorosłych. Nasz Klub także prowadzi specjalistyczne przygotowania zawodników do walk amatorskich oraz zawodowych. Zajęcia personalne prowadzimy także dla Kobiet.

Ty i Twój Trener, który pomoże Ci osiągnąć Twój cel i skupić się w 100% tylko na Tobie. Indywidualne zajęcia z Trenerem są najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia upragnionych rezultatów.

Treningi personalne prowadzone są każdego dnia od godz. 7:00 do 22:00
w Lublinie przy ul. Bursztynowej 14 (obok sklepu Stokrotka) os. CZUBY.
W zajęciach jednocześnie może brać udział od 1 do 2 osób.